+90 212 476 86 10
Zirvede Bir Yaşama Hoşgeldiniz
Kira Ödeme Evinin Taksidini Öde...

Duyurular

Emlak,İnşaat,Gayrimenkul,Satılık,Kiralık

Kazançlı Yatırımın Tek Adresi Hakanlar İnşaat

"Zirvede Bir Yaşama Hoşgeldiniz" sloganıyla hizmet vermeye başlayan Hakanlar İnşaat, benimsediği "Kira Ödeme Evinin Taksidini Öde" prensibi ile başta Sultangazi ve Gaziosmanpaşa olmak üzere çevre ilçelerde çok sayıda kişiyi ev sahibi yapmak için çalışmalarını yürütüyor.

12 yıldır yer aldığı inşaat sektöründe binlerce kişiyi ev sahibi yapan Hakanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çakar, profesyonel danışman kadrosuyla Sultançiftliği Mahallesi Hacı Şükrü tramvay durağı karşısında hizmet vermeye başladı.

Haberin detayı için tıklayın
Emlak,İnşaat,Gayrimenkul,Satılık,Kiralık

Hakan Çakar’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları

Hakanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çakar,dünyanın her tarafında öğretmenler insan toplumunun en fedakar ve saygıdeğer unsurları olduğunu belirtti. Çakar mesajında, “eğitim, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. Bu nedenle, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimsemiş, yurdumuzun dört bir yanında cehalet ve bilgisizlikle savaşan, bu kutsal ve onurlu görevi, en zor şartlarda bile büyük bir özveriyle yerine getiren, çocuklarımızı milli ve manevi değerlerle donatarak, en iyi şekilde yetiştiren öğretmenlerimizi kutluyorum. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor; mutlu, başarılı ve huzur içinde bir hayat geçirmelerini temenni ediyorum. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve görevi başında şehit düşen, ebediyete intikal etmiş bütün öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, aziz hatıralarını şükranla yad ediyorum. , Öğretmenler Günü kutlu olsun" ifadelerine yer verdi.

Emlak,İnşaat,Gayrimenkul,Satılık,Kiralık

Hakanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çakar’dan 29 Ekim Mesajı

Hakanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çakar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hakan Çakar mesajında şu ifadeleri kaydetti; “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 29 Ekim 1923’te Cumhuriyet yönetimi ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim günü Türkiye’de ve Kuzey Kıbrıs’ta kutlanan milli bayramımız Cumhuriyet bayramını coşkuyla kutlamaktayız.

Haberin detayı için tıklayın